x
Voor Belgische bestellingen, voeg nog <em style='color:red'><span class="price">€ 25,00</span></em> toe voor gratis verzending. <br> Voor Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland geldt gratis verzending bij bestellingen boven de 250 euro voor kleine items (<20 kg). Verzending van grotere artikelen op aanvraag.

Lagoon Barkast 2 Deuren - Recup Teak - Mortex - Zwart Metalen Poten

WPDTP-LG466002
DTP Interiors
Leveringstermijn:  Op aanvraag

no Showroom

Bijna uitverkocht

width
Breedte  90 cm
depth
Diepte  40 cm
height
Hoogte  130 cm
brand
Merk  DTP Interiors
packaging
Verpakking  Doos
material
Materiaal  Geborstelde Teak, Mortex, Gepoederlakt metaal
colour Kleur(en) 

Beschrijving

chevron-down chevron-up

**** PRE ORDER NOW - NEW COLLECTION SPRING 2026 ****

MAROON & LAGOON
LUXURIOUS TIMELESS DESIGN
Met dit prachtig en tijdloos barmeubel uit de Lagoon Collectie combineren we, met zorg uitgeselecteerde reststukken van duurzaam gerecupereerd teakhout, samen met een verfijnd Mortex bovenblad. Dit resulteert in een karaktervol design met een elegant contrast tussen de natuurlijke en warme uitstraling van het teak hout enerzijds, en de naturelle kleurenmix in de structuur van het unieke Mortex bovenblad anderzijds. Het elegante, zwart metalen onderstel geeft het meubel luchtige en retro-moderne "lift".

SPECIFICATIES:
- Duurzaam gerecupereerd teak hout, naturelle tint in verticale ribbelstructuur
- Uniek Mortex bovenblad, naturelle mix van mineralen
- Elegant zwart metalen meubelbeslag en onderstel
- 2 Draaideuren met soft-close scharnieren

Waarom kiezen voor de Maroon & Lagoon Collectie?
In de Lagoon Collectie combineren we reststukken van gerecupereerd  teak hout met een verfijnd Mortex blad. De warme en karaktervolle  materialen, zachte rondingen en elegante metalen details creëren een luxueuze uitstraling. Kortom, vakmanschap en eigentijds design in perfecte balans!

Teakhout:
Duurzaamheid en hoge kwaliteit zijn de kenmerken van teakhout. Teakhout heeft een warme en rijke uitstraling, met een natuurlijk en rustig nerfpatroon dat elk meubelstuk uniek maakt. Het hout heeft een warme honingachtige, goudbruine kleur, die met de tijd een aantrekkelijke patina oplevert.

Mortex:
Mortex is een decoratieve pleistertechniek op basis van natuurlijke mineralen, kalk en cement. Het wordt in vloeibare vorm aangebracht op MDF. Dit gebeurd volledig met de hand en spatel, hierdoor heeft ieder blad een unieke structuur. Na het uitharden wordt het blad behandeld met een vernis. deze laag geeft extra bescherming tegen vuil en vetvlekken. het resultaat is een duurzaam blad met de eigenschappen van natuursteen. Het is waterdicht, hitte- en scheurbestendig, slijt- en kras vast.

Specificaties

chevron-down chevron-up
Hoofdkleur Teak

Andere producten die u misschien ook leuk vindt

Modena Barkast 100cm Met 4 Draaideuren en 2 Laden Teak Light Brushed - Diamond Collection
On Sale
Speciale prijs € 1.395,00 Normale prijs € 1.549,01
Modena Barkast Met 6 Draaideuren 150cm x 47cm x H157cm Teak Light Brushed
On Sale
Speciale prijs € 1.575,00 Normale prijs € 1.748,99
Wood Signature Barkast Met 4 Deuren 120cm x 45cm x H190cm Vintage Teak
Soho Wandkast Laag Met 2 Deuren 130 x 40 x H90cm Recup Teak Met Zwart Metalen Onderstel
Maroon Barkast 2 Deuren - Mahonie - Mortex - Metalen Poten
€ 1.799,00
Soho Dressoir 200cm 3 Draaideuren + 3 Laden Recup Teak Op Zwart Metalen Onderstel
Maroon Wandkast 2x3 Deuren - Mahonie - Metalen Poten
€ 3.499,00